סקירת בייבי פסטה ויטמאד

תפרחת חיתולים הוא מצב נפוץ מאוד אצל תינוקות, המאופיין באי נעימות רבה. המדובר בדלקת עור המופיעה באזורים אשר באופן מסורתי מכוסים על ידי החיתול – הישבן, איברי המין והירכיים הפנימיות. התוצאה של התפרחת היא גירוי ואדמומיות, שעלולים להתפתח לכדי קילופים וחתכים. כל אלה מלווים בחוסר נוחות, בכאבים ובעצבנות של התינוק, במיוחד בעת מגע או רחצה.

החלפת חיתולים בתדירות מספקת (ובעיקר מיד לאחר שהתינוק עושה את צרכיו) יכולה להקטין את הסבירות לתפרחת, כמו גם שטיפת עור התינוק במים חמים לאחר הסרת החיתול, רחיצה מדי יום באמבט מים חמים ושימוש בתכשירים שונים. כאן בדיוק נכנס לתמונה בייבי פסטה מבית ויטמאד, הנחשב לאחד המוצרים הפופולאריים בקטגוריה.

מה בעצם עושה בייבי פסטה?

בייבי פסטה הוא תכשיר ייעודי למניעה ולטיפול בגירויים מחיתולים ולסיוע בהרגעת העור בעת פריחה. מבחינה מעשית יש למרוח אותו על גבי האזורים הרלוונטיים בעור התינוק בעת החלפת החיתול ולאחר הרחיצה במים חמימים וייבוש העור. המוצר אמור לספק הגנה מצריבות, משפשושים ומגירויים של העור, כפי שעלול להיגרם כתוצאה מהחיתול ותכולתו, הזעה וגורמים אחרים. השימוש במוצר צריך להיעשות בכל החתלה באשר היא, כך שההתבוננות בו היא בעיקר בתור פתרון מונע.

המוצר הרלוונטי של חברת התרופות ויטמאד מחזיק ברישיון של משרד הבריאות. על פי הגורמים שמאחוריו, הוא בטוח לחלוטין לשימוש יום-יומי – כל עוד מקפידים להשתמש בו למטרות המוצהרות שלו, וכל עוד אין רגישות של התינוק לאחד מהרכיבים של המוצר (מנגד יש לציין שהמוצר כן מתאים לעור רגיש).

בייבי פסטה של ויטמאד, על פי "הנוסחה המקורית", אינו כולל חומרי צבע וריח. הוא מגיע בארבעה גדלים -80 גרם, 120 גרם, אריזת חיסכון בת 250 גרם ואריזת נשיאה של 25 גרם.

מהם החסרונות?

מביקורות המשתמשים וגם הניסיון האישי שלנו, שילוב בין החלפה מספקת של חיתולים לבין שימוש בבייבי פסטה של ויטמאד ודומיו עושה יופי של עבודה במניעת תפרחת חיתולים ברוב הזמן. הבעיה היא שקשה מאוד להבטיח הוצאה של התפרחת מהתמונה, במיוחד בשעות הלילה (בהן מטבע הדברים תדירות החלפת החיתולים יורדת) או כאשר התינוק נמצא במסגרת בה אין להורים שליטה על ההחלפה (גן בעיקר).

כאשר התפרחת כן מופיעה, בייבי פסטה יכול לסייע. יחד עם זאת, לדעתנו הסיוע שלו מוגבל מאוד בהשוואה למוצרים אחרים אשר הגוון שלהם טיפולי יותר – מוצרים המיועדים בעיקרם למקרים בהם התפרחת כן מופיעה. זו הסיבה לכך שאנחנו כן ממליצים לכם לרכוש את מוצר בייבי פסטה ודומיו, אבל גם להקפיד שיהיו לכם בבית משחות טיפוליות על פי המלצת הרופאים.

בסך הכול מחיר בייבי פסטה של ויטמאד, בגרסאות השונות שלו, הוא בהחלט סביר. המוצר נשמר לפרק זמן יחסית ארוך של מספר שבועות לפחות.

ראו גם: סקירת מוצר קלנדולה קלאסיק


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: