טיולון Looping SQUIZZ – יש חלופה מעולה ליו יו

מאמי בלוג מאת: שרונה כהן

אני זוכרת את הימים שבהם טיולון היו יו המצוין נכנס לשוק וסחף את השוק הישראלי ולא סתם. טיולון היו יו הוא קל משקל, נוח לנשיאה, מתקפל ונפתח בקלות ואפילו מתאים לעלייה למטוס. טיולון שהוא חלומה של כל אמא.

לכן מאז ועד היום הוא נחשב לטיולון היקר ביותר, כל כך יקר שאפילו באילת הוא נמכר באותו במחיר כמו בכל הערים בארץ. טיולון זה גם כל כך מבוקש שלא תמצאו אותו מוצע למכירה בקבוצת מאמי מרקט ובקבוצות נוספות של יד שנייה.

ובכל זאת, כתבה זו לא מטרתה לפאר את טיולון היו יו כאשר כולם יודעים את היתרונות המעולים שלה אלא להציג בפניכם אלטרנטיבה זולה בהרבה שאינה נופלת מהפונקציונליות שלה.

חוות דעת הזו מתבססת על ניסיוני בלבד ואיני קשורה לחברה המשווקת את העגלה כלל וכלל. אני כותבת כאחת שרכשה את הטיולון Looping SQUIZZ באופן עצמאי לאחר שחברה המליצה לי.

האמת, בתוך אחת שדוגלת בקנייה ומכירה של מוצרי יד שנייה וחושבת שגם קניית טיולון כדאי ורצוי לקנות דרך הקבוצה, התפתתי לקנות את היו יו הנחשקת עוד מימי הבת הבכורה שלי. מודה. בתור אחת שמתניידת המון בתחבורה הציבורית ונטולת רכב, טיולון היו יו תמיד היה חלום שלא העזתי להגשים ועתה ייחלתי לממש אותו.

מאז הוצאתה של היו יו ועד היום, חברות רבות הפנימו את הפוטנציאל האדיר של טיולון זה, עבדו במרץ על גרסה קלת משקל משלהם ובין הבולטות והנחשבות שאני בחנתי הן נאנו של mountain buggy, בובו של easy baby, סיטי טור של baby jogger ועד ל-yoya החקיין הסיני שדומה שתי טיפות מים ליו יו המקורית אבל ללא תו תקן בטיחותי, שזה מאוד חשוב ושיקול שחייב לקחת בחשבון לפני רכישתה.

כאשר הגעתי לחנות ביקשתי לבחון 2 טיולונים, את היו יו כמובן ואת טיולון Looping SQUIZZ שחברתי קנתה שבועות קודם לכן.

טיולון שנשכב שכיבה מלאה ומתאים לNB ומעלה

בלי לחשוב פעמיים, המוכר המליץ לי על טיולון Looping SQUIZZ ברגע שראה שאני נושאת עליי תינוקת בת חודש וחצי. מסתבר שטיולון Looping SQUIZZ מתאים מגיל לידה בעוד היו יו מתאימה מגיל חצי שנה. זאת לאור העובדה שטיולון Looping SQUIZZ נשכב שכיבה מלאה, ויכול להתאים לתינוק רך שטרם עיצב את גבו ושטרם התיישב. כמובן שאין טיולון Looping SQUIZZ מחליף את הצורך בעגלה עם אמבטיה (שזה הכי מומלץ עד גיל חצי שנה לפחות או עד שמתהפכים) אבל הוא בהחלט חלופה מצוינת למי שמבקשת לנסוע בתחבורה ציבורית עם תינוק קטן ולא עם עגלה מאסיבית.

פתיחה וקיפול ביד אחת בלבד!

אחת הפונקציות שהרשימו אותי היא היכולת לפתוח את הטיולון ביד אחת וביד השנייה שפנויה לגמרי להמשיך להחזיק את התינוק. קרו כל כך הרבה מצבים שהייתי זקוקה לפונקציה הזו עם בתי הראשונה כך שידעתי שזה קריטריון ראשון שעליי לבחון בטרם קניית הטיולון.

הפתיחה והסגירה מתבצעים בצורה כל כך חלקה, שזה מרשים למדי. בהתחלה קצת הסתבכתי עם הכפתורים שפותחים, אבל מהר מאוד קלטתי את העניין ועכשיו אני לגמרי שולטת בפונקציה הזו.

עיצוב מרשים ומעט מרובע

לא רק טיולון Looping SQUIZZ נשכב שכיבה מלאה, גם הבובו למשל נשכבת כך.

אולם מה שקנה אותי זה גם העיצוב הנקי של טיולון Looping SQUIZZ. כרגע הטיולון מגיע בצבע אפור ואפשר לבחור שלדה לבנה או שלדה שחורה. על פי המוכר בחנות,  רוב הקונים כמוני מעדיפים את השלדה השחורה אם כי גם השלדה הלבנה לא רעה בכלל.

נראה כי עיצוב העגלה תוכנן בקפידה על ידי מפתחיה וניחן בקלאסיות הצרפתית שם נוצר הטיולון.

נסיעה חלקה ובטוחה

שהכנסתי את בתי בת החודש וחצי לטיולון הופתעתי עד כמה חלקה הנסיעה. כל כך חלקה שקצת פחדתי שהילדה לא תירדם כי לא תרגיש שהטיולון זז. לא רק זאת, גם מאוד קל להתנייד איתו ביד אחת. פניות ימינה ושמאלה מתבצעות ממש בקלות בשונה מעגלות המסיביות או טיולונים גדולים יותר שהיו לי עד כה.

העמסת משקל – לא יותר מידי

והנה החיסרון הראשון של הטיולון. ביחס לטיולונים כבדים יותר שאפשר להעמיס עליהם שקיות ותיקים, בטיולון הזה (ולדעתי בכל הטיולונים בז'אנר הזה) אי אפשר להעמיס יותר מידי אם בכלל. מומלץ להגביל לשקית אחת, גג שתיים כדי למנוע סכנת התהפכות.

מתקפל למזוודה בעלת נשיאה נוחה

בסרטונים שונים של טיולונים מהז'אנר הזה נהוג להראות את הקומפקטיות הטיולון על ידי הכנסה למטוס. כי רק טיולונים מתקפלים במיוחד מורשים לעלות למטוס ולעשות הרבה נחת להורים.

בינינו, מעטים קונים טיולון באלפי שקלים רק לטיסה חד פעמית במטוס. רבים מחפשים פתרון נוח לבגאז' הרכב או להתניידות נוחה יותר ברכבת הציבורית.

הטיולון מצטיין לחלוטין בפתיחה וקיפול נוחים במיוחד. גם לאחר הקיפול ניתן לסחוב את הטיולון לא על הכתף אלא על ידי ידית מיוחדת המאפשרת תחושה שאנו סוחבים מזוודת טרולי קטנה. כמו כן, לאריזת הטיולון מגיע תיק מיוחד שבאמת מקנה תחושה של מזוודה קטנה וקומפקטית.

ציון שלי לטיולון Looping SQUIZZ

הציון שלי לטיולון הוא 4.5 מתוך 5, החצי נקודה שנפלה היא בגלל חוסר באביזרים נלווים (כמו טרמפיסט שדומה ליו יו, אופציה לאמבטיה, סל קל מיוחד ועוד).

העיצוב כפי שציינתי יפה, אך קצת מרובע – לא דבר שצריך לפסול את האופציה לרכישה.

בנוסף, הטיולון מתקפל בצורה נהדרת אולם נדמה שהיו יו מתקפל לקצת יותר קומפקטי.

סך הכל אני מאוד מרוצה מהטיולון וממליצה ללכת ולנסות, במקביל לערוך השוואת מחירים לטיולונים דומים ורק אז להחליט. בהצלחה!

צפו בסרטון קצר על טיולון Looping SQUIZZ >>


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: