עגלת תינוק Britax B-Agile Plus

חברת ברייטקס (Britax) היא שם דבר בעולם הבטיחות לילדים כבר עשרות שנים. גולת הכותרת של מוצרי החברה היא במידה רבה מושבי הבטיחות, בהם היא נמצאת במקומות גבוהים מאוד בטבלאות הרכישה בארצות הברית ובאירופה גם יחד. במהלך השנים נכנסה החברה גם לתחום של עגלות התינוק, כאשר דגם Britax B-Agile Plus הוא מהבולטים בדגמי החברה. לפניכם סקירה מקיפה שתציג את המאפיינים, היתרונות וגם החסרונות שלו.

יתרונות הדגם

עגלת Britax B-Agile Plus שוקלת כ-9.5 קילוגרמים ומאפשר לשאת על גביה פעוטות במשקל מקסימלי של כ-15 ק"ג. היא מתאימה למעשה לתינוקות החל מגיל הלידה, כאשר מדרך הרגליים המתרומם בה מאפשר לתינוקות לשכב כאשר הרגליים שלו כלפי מעלה. בסך הכול מדובר בעגלה בעלת מימדים ומשקל סבירים בהשוואה לרוב עגלות התינוק כיום.

בטיחות היא אחת המילים המזוהות עם בריטקס, ונראה שגם עגלת התינוק של החברה מדגם  B-Agile Plusעומדת בסך הכל בסטנדרטים המצופים – לפחות בחלק מהפרמטרים. העגלה נחשבת למאסיבית ולסגורה במיוחד, מה שיספק לקטנים את העיטוף שחלקם זקוקים לו (חשבו למשל על תנאי מזג אוויר בעייתיים) ובעיקר מקטין עד למינימום את הסיכון לנפילה של הפעוט מחוץ לעגלה.

יתרון אחר הוא שאת חלקה הקדמי של העגלה ניתן להמיר למעין מדרגה, שמקלה על הפעוט לבצע את הטיפוס אל המושב ומשפרת את הנוחות שלו.

העגלה מציעה תא מטען רחב באופן יחסי, גם אם ישנו קושי מסוים לגשת אליו כאשר הילד נמצא במצב שכיבה. בחלקה העליון של העגלה תמצאו גגון XXL בעל עמידות מלא בפני גשם. הדגם מציע גמישות מסוימת, כאשר ניתן להרכיב על גביו הן טיולון, הן סלקל והן אמבטיה באמצעות מתאמים ייעודיים.

חסרונות הדגם

Britax B-Agile Plus מקבל ביקורות צוננות מחלק מהמשתמשים על רקע העובדה שהתפעול שלו רחוק, לפי אותם אנשים, מלהיות מושלם. המשתמשים מדווחים על קושי בהיגוי ועל תחושת כבדות בחלקה הקדמי של העגלה. קושי אחר ובעייתי לא פחות קשור לעובדה שהעגלה – באופן שרבים יראו כמפתיע – אינה כוללת בולמי זעזועים בגלגליה האחוריים. הגודל המאסיבי של הגלגלים האחוריים מחפה על כך מעט, אבל אפשר להבין את האנשים שסבורים שזה לא מספיק ושהעגלה מאופיינת בחוסר יציבות.

קושי אחר קשור לקיפול של העגלה, שפשוט לא נעשה בצורה הפשוטה שמצפים לה חלק משמעותי מבין המשתמשים. הקיפול כולל לחיצה, החזקה ודחיפת כפתורים, ולאחר מכן משיכה של ידית הקיפול. זה אמנם לא נשמע מסובך יותר מדי, אבל יש שמדווחים על זמן מיותר שבזבזו בניסיונות לבצע את הקיפול. חשוב לציין שפתיחת העגלה לעומת זאת היא נוחה.

מהסקירה עולה שלמרות יתרונות מסוימים, דגם Britax B-Agile Plus כולל גם מספר חסרונות ממשיים. אנחנו ממליצים לכם להעמיד הכול על כף המאזניים, ולראות האם זו העגלה שיכולה להתאים לכם.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: