עגלת תינוקות לתאומים – KooKoo מבית Biba

אין צל של ספק שהכנה לקראת לידת תאומים היא מורכבת אפילו יותר מאשר לידה "רגילה". פתאום צריך לחשוב כפול, או לכל הפחות לרכוש מוצר המתאים בו זמנית לשני התינוקות.. עגלת תאומים לדוגמא. בעבר כבר סקרנו עבורכם את City Mini Double, עגלה בולטת מאוד בקטגוריה הזו.

בסקירה הנוכחית נציג לפניכם את כל מה שחשוב לדעת על דגם מבוקש נוסף, והוא דגם KooKoo מבית היוצר של המותג Biba. זהו דגם שבאחד ממבחני העגלות הקודמים קיבל את הציון הגבוה ביותר מאז ומתמיד לעגלת אחים/תאומים.

שורה ארוכה של יתרונות

KooKoo היא עגלת אחים/תינוקות במשקל של כ-10 ק"ג, אשר מושביה ניצבים עם כיוון הנסיעה. היא מיועדת לשני תינוקות החל מגיל הלידה ועד למשקל של כ-15 ק"ג, מה שהופך אותה לאחת הקלות משקל שתמצאו בקטגוריה הזו. בהתחשב בעובדה שעגלות תאומים רבות הן מורכבות מאוד לתמרון עקב משקלן הגבוה, ניתן לראות את העובדה הזו כיתרון.

בסך הכול העגלה KooKoo, על פי ביקורות המשתמשים, היא נוחה לשימוש עקב תכנון מוקפד. כל אחת מהיחידות כאן היא עצמאית ובכל אחת יש גגון, פגוש וחלון הצצה נפרדים. העגלה בהמשך לכך מאפשרת כוונון של משענת הגב בכל אחד מהצדדים (עד לשכיבה מלאה) וגם של מדף הרגליים.

קיפול העגלה נעשה בפעולה מהירה, כאשר במצב המקופל מימדי העגלה הם קטנים באופן יחסי לעגלות מהסוג הזה – כך שאפשר להכניס אותה לתא המטען של הרכב או למעלית ביתר קלות. עוד ראוי להזכיר את סל החפצים ומגן השמש של העגלה, הנחשבים למשובחים בהשוואה למוצרים מקבילים אחרים.

מה עם החסרונות?

לצד יתרונות עגלת KooKoo של Biba, כפי שהובאו מעלה, יש לה מספר חסרונות שצריך לקחת בחשבון לפני שמקבלים את ההחלטה האם להצטייד בה. הראשון, כפי שעולה מחלק מביקורות המשתמשים, הוא הבלאי היחסית מואץ של חלק מרכיבי העגלה. הבד שבין התאים נחשב לאחד הבעייתיים ביותר, מהבחינה הזו. חלק מהמשתמשים מדווחים על בלאי מואץ, לאחר מספר חודשים, אפילו במצב של שימוש שהוא לא יותר מאשר ממוצע בעגלה.

העגלה לא כוללת מספר אלמנטים שקיימים בעגלות אחרות, אפילו באותה קטגוריה נדירה יחסית של מוצרים. אין בה אמבטיה, שהשימוש בה עבור חלק מההורים נראה מובן מאליו בנסיבות מסוימות. באופן שאולי ייראה לכם מעט מפתיע, העגלה אינה כוללת בידוד שאמור לספק הגנה לראשו של התינוק היושב בכל אחד ממושביה – בעיקר על רקע העובדה שהעגלה כוללת מוטות בין מושביה וגם מעליהם.

לעגלת KooKoo, כפי שאתם יכולים לראות, יש יתרונות וחסרונות. האתגר שלכם בתור הורים, בהווה או בעתיד, הוא להעמיד אותם על כף המאזניים, לראות האם היתרונות עולים על החסרונות עבורכם ובעיקר עד כמה העגלה מתאימה לכם בהשוואה לאופציות האחרות שבוודאי קיימות בשדה המשחק.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: