סקירת מוצר: עגלת Book Plus Pop Up  – Peg Perego

פג פרגו נחשבת באופן מסורתי לאחד השמות החמים בעולם העגלות. לדגמים שלה יצא שם של מובילים ואמינים בתחומם, כאשר גם העיצוב האיטלקי המוקפד והמוכר כל כך היה נוכח בחלק מהם. הדגמים האחרונים של החברה, שהושקו בשנתיים-שלוש האחרונות, לא חידשו מספיק לדעת רבים מהמשתמשים. שאלה שצריכה להישאל היא האם דגם Book Plus Pop Up של הענקית האיטלקית צפוי להחזיר עטרה ליושנה, אם תרצו, ולעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר.

כל מה שחשוב לדעת

עגלת Book Plus Pop Up, הכוללת את שלד 51 הידוע במעלותיו, מאופיינת במימדים סבירים בהחלט. המשקל שלה עומד על כשמונה ק"ג, וצורת העגלה מאפשרת לה לעבור בקלות יחסית גם במקומות צרים: הרוחב של הגלגלים עומד על לא יותר מכ-60 ס"מ. קיפול העגלה נעשה בצורה מהירה בהשוואה לחלק משמעותי מהדגמים – ניתן לבצע את הקיפול באמצעות יד אחת בלבד – כאשר במצב המקופל שלה המימדים קטנים באופן יחסי.

המשמעות היא שפשוט יותר למקם את העגלה בתא המטען של הרחב, למשל, או באחד מארונות הבית בין השימושים השונים בה.

עגלת בוק פלוס פופ אף עשויה בחלקה הגדול מאלומיניום קשיח. הידית היא טלסקופית, כאשר המשתמש יכול להגביה או להנמיך אותה בהתאם לרצונותיו או לגובהו. גלגלי העגלה עשויים מגומי מוקצף, המכיל בולמי זעזועים.

הבולמים יוצרו בטכנולוגיית Easy Drive, המנסה (ודי מצליחה) לשלב בין תמרון פשוט בתנאי השטח השונים לבין בטיחות גבוהה.

יתרונות העגלה

עגלת Book Plus Pop Up, ברמה הכללית, היא עגלה מוצלחת בכל קנה מידה. תוכלו למצוא אותה מככבת ברשימות שונות של עגלות תינוק מומלצות לשנת 2018, בישראל או מחוצה לה, תוך התייחסות ליתרונות המרכזיים שלה. העגלה נחשבת לבטוחה לשימוש, כמצופה מחברה עם רזומה כל כך מרשים.

הבדים הם איכותיים ונשמרים על פי הדיווחים היטב לאורך זמן, בין השאר בזכות ציפוי הפוליפרפילן השומר על העגלה מפני הלחות ונזקיה. העיצוב גם הוא משביע רצון, אם כי שמענו טענות של משתמשים על כך שהיצע הגוונים בדגם הזה היה יכול להיות מעט רחב יותר.

יש שטוענים שעגלות פרגו מיועדות קודם כל לתינוקות שעתיד לשהות בתוכן. מה שזה אומר בפועל הוא שחלק מהאספקטים של העגלה אינם מצטיינים בהכרח בפרמטר נוחות השימוש על ידי ההורה. מכיוון ששאלת הנוחות היא אינדיבידואלית במידה לא מבוטלת, אנחנו ממליצים לכם לקחת את העגלה רק לאחר שאתם מתנסים בשימוש בה (וכן, אפשר בהחלט לשאוף ליותר מאשר התקדמות איתה מטר או שניים בחנות).

בסך הכול, נראה שמדובר בדגם מוצלח נוסף של פג פרגו. היא לא מושלמת, אבל מתאימה לצרכים של משתמשים רבים ומהווה בסופו של דבר רכישה ראויה למחיר שלה. ואגב, טווח המחירים כיום הוא רחב מאד: החל מכ-2,200 ₪ ועד לסכום הגבוה מכך כמעט פי שניים.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: