סלקל CHICCO KEYFIT 30

המותג CHICCO הוא אחד הבולטים בעולם מוצרי התינוקות כיום. לאחרונה סקרנו עבורכם את כיסא הבטיחות צ'יקו נקספיט מבית היוצר של החברה האיטלקית, והגענו למסקנה שהוא אחד המוצרים המומלצים והבטוחים ביותר לשימוש בקטגוריה שלו. כעת נציג בפניכם את הסלקל מבית צ'יקו מדגם KEYFIT 30, אשר נראה שגם לגביו יהיה לכם קשה למצוא מתנגדים ומבקרים. הנה כל מה שחשוב לדעת על המוצר שקיבל את הציון הגבוה ביותר שהוענק עד כה למושב בטיחות לרכב (על פי הדירוג של ה-Consumer Report).

מאפייני ויתרונות הסלקל

הסלקל מדגם KEYFIT 30 של צ'יקו מיועד לתינוקות החל מגיל הלידה ועד למשקל של כ-13 ק"ג (בדרך כלל בסביבות גיל שנה). את הסלקל מעגנים לרכב באמצעות התקן איזופיקס או חגורת הבטיחות של המושב, כאשר שינוי זווית טרם ההתקנה דרך בסיס הסלקל מקל על יצירת ההתאמה האידיאלית של המוצר לרכב הספציפי. התכנון המוקפד של המוצר, הגגון הרחב והמימדים הנוחים מסייעים לתינוק היושב בסלקל לחוש נוחות – זאת למרות העובדה שמדובר בסלקל קטן יחסית, שמתאים במידה רבה לרכבים בעלי גודל קטן עד בינוני. נשיאת הסלקל כל על ידי ההורה אינה דבר פשוט בחלק מהדגמים, אבל ניכר שבדגם קייפיט 30 הייאוש נעשה מעט יותר נוח בזכות ידית הנשיאה המתכווננת.

עם כל הכבוד לנוחות, סלקלים נמדדים בעיקר בשאלת הבטיחות שלהם. הסלקל מהבחינה הזו כולל חמש נקודות לחגירת התינוק, כמו גם מד זווית באמצעותו אפשר לקבוע את הזווית המתאימה ביותר לתינוק. את הסלקל תוכלו להתקין על גבי העגלות של צ'יקו וכן על גבי חלק מהדגמים של החברות האחרות (באמצעות מתאם ייעודי).

בסך הכול, הסלקל מגיע במשקל סביר של כארבעה ק"ג. אורכו (יחד עם הבסיס) עומד על כ-69 ס"מ. רוחב הבסיס הוא 38 ס"מ ורוחב הסלקל כ-43 ס"מ.

חסרונות הדגם

למרות שנראה שדגם KEYFIT 30 הוא אחד המוצלחים בקטגוריה שלו ללא צל של ספק, חשוב להזכיר שגם במקרה שלו חלק מהמשתמשים מדווחים כי נתקלו בחסרונות מסוימים. זה מתחיל עם תג המחיר של המוצר, הנחשב לגבוה בהשוואה לחלק מהדגמים המרכזיים האחרים של סלקל. עם כל הרצון לשמור על בטיחות הילדים שלנו, וההצהרות של ההורים על כך שאין לבטיחות מחיר, עדיין יש אנשים שתג המחיר הגבוה יחסית של הדגם ירתיע אותם.

בדגמים הקודמים של המוצר התגלתה בעייתיות בהידוק רצועות הקשירה, שהיו בעלות אורך שאינו גדול מספיק לדעת חלק מהמשתמשים, אבל למיטב הבנתינו הבעיה הזו מוחשית הרבה פחות בדגם הנוכחי. עוד חיסרון הוא שהריפוד לא "נושם" בצורה מספקת לדעת חלק מהמשתמשים, כך שהזעה של התינוק הנמצא בו בימים החמים – או כאשר מזגן הרכב אינו עושה את עבודתו – היא תרחיש הגיוני.

אנחנו ממליצים לכם לשקול בחיוב את הסלקל מדגם KEYFIT 30, תוך בחינת ההתאמה שלו לילד ולרכב שלכם.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: