עגלת תינוק Cybex Mios

חברת סייבקס (Cybex) הגרמנית אחראית לכמה מדגמי עגלות התינוק והטיולונים היותר פופולאריים ונמכרים בישראל, כמו במדינות רבות אחרות בעולם. דגם המיוס (Mios) מככב במקומות הגבוהים בלא מעט סקירות המציגות עגלות מומלצות, כך שברור מדוע החלטנו לסקור אותו עבורכם.

קווים לדמותה של עגלת סייבקס מיוס

סייבקס מיוס היא עגלת 3 IN 1, אשר השילדה שלה כוללת למעשה שלושה שימושים: עגלה עם סל שכיבה ייעודי, מערכת לנסיעה המשלבת את הסלקלים של החברה וטיולון בו יכול הילד לשבת עם או נגד כיוון הנסיעה.

סייבקס מיוס היא עגלת קלת משקל באופן יחסי, אשר שוקלת כ-8.7 קילוגרמים. הגלגלים הקדמיים המסתובבים כוללים כולם בולמי זעזועים ומתאימים לניווט בסביבה עירונית וגם בתנאי דרך מורכבים יותר: לעגלה מערכת קפיצים אשר מונעת תזוזות משמעותיות של הילד גם כשהדרך אינה ישרה או אחידה, כפי שקורה לא פעם.

הגמישות של השימוש בעגלה אמורה להיות מושגת בזכות האפשרות לבחור בין ארבע נקודות השכבה (ההחלפה ביניהן נעשית ביד אחת) ושלוש עמדות המשנות את צורת הרגליים.

העגלה מאופיינת בעיצוב רטרו מודרני, הנחשב לאופנתי במיוחד. העגלה מציעה מספר "הפתעות", כמו רשת אוורור המפחיתה את המשקל ומסייעת לוויסות הטמפרטורה של התינוק. בד הרשת הקיים במושב ובמשענת הגב מקל על התינוק בימים החמים, בעוד שניתן לרכוש בנפרד תוספת בד עבור התקופות הקרות יותר של השנה.

יתרונות העגלה

  • נוחות – עגלת סייבקס מיוס מציעה התניידות נוחה, הן בזכות העובדה שמדובר בעגלה צרה מאד (כ-50 ס"מ בלבד) והן הודות לתכנון שלה. הקיפול של העגלה יכול להיעשות ביד אחת, מה שמקל על ההורה לעשות זאת כאשר ה"אוצר" מוחזק ביד השנייה.
  • קומפקטיות – מלבד המשקל הקל של העגלה, בגרסה המקופלת היא קטנה במיוחד. תוכלו להכניס אותה לכן ביתר קלות למקומות בעייתיים כמו תאי מטען של כלי רכב קטנים.
  • גמישות – כפי שעולה מהסקירה, מדובר בעגלה שמתאימה במצבים שונים ויכולה לגלם את רצונות ההורים וצרכי התינוקות בכל זמן, בהתאם לשימוש הספציפי בנקודה מסוימת.
  • אסתטיקה – הדגמים האחרונים של העגלה נחשבים לאופנתיים ומושכים תשומת לב, כפי שתעיד העובדה שהעגלה זכתה בפרס REDOT עבור העגלה היפה בעולם בשנת 2017. הפן האסתטי של העגלה חשוב הרי ללא מעט הורים.

יש גם חסרונות

  • המחיר – עלותה של עגלת סייבקס מיוס עומדת בדרך כלל על כ-4,000-4,500 שקלים. עובדה זו הופכת אותה ליקרה באופן יחסי מול האלטרנטיבות, ולכן גם לנגישה פחות מבחינתם של לא מעט הורים.
  • מימדים – העיצוב הצר של העגלה אינו מתאים לכל התינוקות, וגם לא בהכרח בשלבים מאוחרים יחסית של הגדילה. יש הטוענים שעגלת סייבקס מיוס נוחה בעיקר עבור ההורים ופחות עבור הילדים.
  • שטח אחסון מוגבל – העגלה כוללת אפשרות לאחסון בסל שבחלק התחתון שלה, אבל השטח הוא מוגבל בהשוואה לחלק מהעגלות המוצעות כיום.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: