קוביות פעילות – Bruin

המותג האמריקאי Bruin נחשב לאחד המוכרים בעולם בתחום הצעצועים ומשחקי התינוקות, עם דגש משמעותי על משחקי למידה והתפתחות. לאחרונה סקרנו עבורכם את קופסת הפעילות הדי מוצלחת של המותג, שמשלבת לדעתנו בצורה יעילה בין הנאה לבין למידה.

בסקירה הבאה נציג בפניכם את קוביות הפעילות של אותו מותג, המיועדות בעיקרן לתינוקות בני שנה ומעלה. האם זהו המוצר הבא שכדאי שתרכשו עבור ארון הצעצועים של הילד שלכם?

אז.. מה יש בקוביות?

כשאנחנו מדברים על קוביות הפעילות מבית Bruin, אנחנו מתכוונים למעשה לשלוש קוביות צבעוניות – בגודל זהה – אשר בכל אחת מהן מספר אטרקציות ופעילויות עבור הקטנים.

אחת מצלעות הקוביות כולל את ה"מספור" שלהן (A, B או C), שפחות רלוונטי לדעתנו לתהליך הלמידה של התינוק הישראלי. את הקוביות יכול התינוק לחבר ביניהן באמצעות התאמת צורות, גם אם מדובר בפעולה המצריכה שלב התפתחותי מתקדם יחסית.

נתחיל עם הקובייה הראשונה (להלן A), שהצבע השלט בה הוא צהוב. בצלעותיו תמצאו ציור של תנין חביב מנופף לכם לשלום, גלגל שיניים בתוכו כדורים צבעוניים המשמיעים רעש בעת הסיבוב שלהם, "תריסים" שחושפים אחת משתי תמונות בהזזה שלהם מעלה או מטה וגם בליטה בצורת כדור, שטרם הבנו מה מטרתה.

הקובייה השנייה (B) בעלת הגוון הירוק, המתחברת לראשונה עם צורת המשולש שבאחת מפאותיה, כוללת ציור של בעל כנף, פאה לחיצה של קובייה (משמיעה רעש מכני ולא צליל מוזיקלי) וגם מעגל שסיבוב שלו יחשוף ציורים קטנים מתחת לשני חורים. לדעתנו היה מקום לעצב את החלק הזה של הקובייה מעט אחרת, מכיוון שהציורים המופיעים מבעד לחורים הם קטנים מדי לטעמנו, מה שיקשה אולי את הזיהוי שלהם על ידי הפעוטות – והרי אחת המטרות של משחקים מהסוג הזה היא למידת צורות.

הקובייה השלישית (C), בגוון כחול דומיננטי, מתחברת לקובייה השנייה באמצעות בליטה בצורת ריבוע. הציור שמופיע על אחת מפאות הקובייה הוא של חתול, ולצד זה יש שני משחקים קטנים: דמות של ילד המתחלפת לילדה (ולהיפך) בהרמה או הורדה של המכסה, וגם גלגל/חבית שמשמיעים רעש בעת הסיבוב שלהם.

האם זה כדאי?

ההתרשמות שלנו היא שקוביות הפעילות של Bruin הן בסך הכול מוצר חביב, שיכול להשתלב בתכנית ההתפתחות של הילד שלכם ולספק להם פעילות להעביר את הזמן. חלק מהמשחקים לטעמנו הם מוצלחים, בעוד אחרים יצרו אצלנו רושם שהם מעט פחות יעילים. היינו שמחים אם הקובייה הייתה כוללת גם מנגינות, כפי שמצוין באתר החברה שמשווקת את הצעצוע. אנחנו לא מצאנו אופציה להפעיל מוזיקה, גם אם אלמנטים מסוימים בקוביות שכן משמיעים רעש.

ההתרשמות שלנו היא שהקוביות יכולות לסייע באספקטים דוגמת קשר עין יד, קואורדינציה והבנת סיבה ותוצאה, אם כי קשה להסתמך עליה בתור צעצוע יחיד שיגשים את המשימה (אם יש כזה).


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: