שמן אמבט לתינוק – SaboCalm Baby

תינוקות רבים סובלים מעור רגיש, בעיקר (אבל לא רק) בחודשים הראשונים של חייהם. יש כיום שורה ארוכה של מוצרים המיועדים להתמודד עם עור שכזה, המיועדים לשימוש בנסיבות שונות. שמן אמבט לתינוק עונה על ההגדרה הזו, כאשר חלק מהמוצרים בקטגוריה מיועדים מראש לבעלי עור רגיש יותר. בסקירה הנוכחית נציג בפניכם את השמן לאמבט SaboCalm Baby, מוצר פופולארי בהחלט בקרב הורים.

מה עושה שמן האמבט?

שמן אמבט לתינוק SaboCalm Baby מיועד בעיקר ל"ניקוי עדין בחודשים הראשונים" (בהם עור התינוק נחשב לרגיש פי כמה), גם אם ידוע לנו על הורים רבים שבוחרים להשתמש בו ובדומיו גם לאחר מכן.

המדובר בשמן אמבט היפואלרגני המיועד לתינוקות בעלי עור רגיש ומיועד לשמור על שכבת ההגנה הטבעית של העור ולמנוע איבוד של לחות עם סיום הרחצה של התינוק. המוצר מבוסס על שמנים ממקור צמחי בלבד ואינו כולל פארבנים, שמנים מינרליים או SLS. כמו כל מוצר, יש לבדוק את רשימת הרכיבים שלו ולוודא שאין כאן רכיב מסוים אשר התינוק רגיש אליו.

השימוש בשמן אמבט לתינוק SaboCalm Baby הוא די פשוט. העיקרון כאן הוא שיש לדלל את המוצר במים טרם השימוש, מכיוון שמדובר במוצר מרוכז שלא אמור לבוא במגע ישיר עם עור התינוק. המשמעות היא שמוסיפים כמות מוגדרת של השמן לאמבטיה. על פי הנחיות השימוש, הכמות הנדרשת היא כ-30 מ"ל (המוצר מגיע עם כוסית מדידה) ונדרש ערבוב של הכוסית לפני השפיכה לתוך האמבטיה.

כך משתמשים בשמן נכון

שימו לב שיש מספר הוראות שימוש שנראות די בסיסיות, אך דורשות הבהרה מכיוון שלא כולם מיישמים אותן. הגורמים מאחורי המוצר ממליצים לא לבצע שטיפה של הגוף לאחר האמבטיה במים נקיים, וזאת כדי לאפשר לשמן האמבט להישאר על הגוף ולהשפיע עליו. חשוב להיזהר במיוחד ממגע של שמן האמבט עם העיניים, מה שצפוי להיות לא נעים עבור התינוק. במקרה הזה, מהרו לשטוף את העיניים עם מים נקיים.

שמן האמבט אמור בהמשך לכך לנקות את העור, כך שלדברי החברה שעומדת מאחורי המוצר אין צורך להשתמש בנוסף לכך בסבון. מצד שני, כן חשוב לדאוג לשיער של התינוקות באמצעות שמפו ייעודי, אשר פעמים רבות ישלב בתוכו גם סבון.

האם זה מומלץ?

מהסקירה שהבאנו כאן, עולה ששמן אמבט לתינוק SaboCalm Baby (או שמני אמבט כמכלול) בהחלט יכולים להיכנס לקטגוריית המוצרים שאתם משתמשים בהם עבור תינוקכם – כל עוד אתם מקפידים לעשות זאת נכון ולעמוד בהנחיות השימוש שציינו מעלה. לא תמיד אפשר להצביע על ההשפעה של השמנים על התינוק באופן ישיר, גם אם היתרונות דוגמת תחושה נעימה או ניחוח משכר לתינוקות בהחלט נוכחים.

יש לשאול על היעילות של המוצר עבור תינוקות גדולים יותר או בעלי עור "רגיל", תוך סקירת מוצרים מקבילים בקטגוריות האלה.

ראו גם:

מומלץ! אמבטיה לתינוק + משקל + מדחום – מוצר אחד, שלושה פתרונות!


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: