באבלבאם – בוסטר מתנפח להושבת ילדים ברכב

רגינה יודבין מסוארי היא סופר אמא לשלושה ילדים קטנים.

"כאשר ילדתי את בתי השלישית" מספרת רגינה "נתקלנו בבעיה רצינית ולא ידענו איך להושיב שלושה ילדים עם שלושה כיסאות במושב האחורי של האוטו המשפחתי שלנו.

באותה העת, היינו צריכים למקם סל-קל, בוסטר וכיסא בטיחות וממש התקשינו לעשות זאת". ולא רצינו להתפשר על הבטיחות של ילדינו או על הנוחות ולאלתר פתרונות כמו לדחוף את כסאות הבטיחות מחוץ לגבולות המושב ולהצמידם לדלתות ואז לדחוף בוסטר ביניהם, או לחלופין לחגור את הילדה ללא בוסטר בכלל בין שני כסאות הבטיחות. אמרנו לעצמינו שלא נתפשר על בטיחות ילדינו וחייב להיות פתרון הולם.

שהצורך הופך לפתרון נוח וחכם!

"לאחר שהבנו כי לא קיים פתרון ממשי לסוגייה בארץ, חיפשנו את הפתרון בחו"ל ומצאנו את המוצר Bubblebum שממש ענה על הצרכים שלנו" מספרת רגינה. "רק לאחר שימוש ממושך ומאסיבי כולל טיולים בחו"ל החלטנו שאנחנו רוצים להביא את המוצר לארץ – והשאר היסטוריה".

אז מהו בוסטר באבלבאם?

כאמור, לאחר שהבינה רגינה את הצורך של הורים רבים לשלושה ילדים בטווחי גילאים דומים שלא מעוניינים להחליף את הרכב המשפחתי לגדול ויקר יותר החליטה לייבא את המוצר הנפלא הזה לארץ.

אז במה מדובר? באבלבאם הינו בוסטר מתנפח חדשני, נוח, נייד והכי חשוב – בטיחותי. הבוסטר הינו מותג בריטי/אירי הנמכר רחבי העולם מאז 2009 ובעל תקן בטיחות אירופאי, אמריקאי ומאושר על ידי מכון התקנים הישראלי.

למי הבוסטר מתאים?

  • ילדים בגילאי 4 עד 11 ובמשקל 15-36 ק״ג.
  • הורים שצריכים לרכוש בוסטר לילד/ה ורוצים בוסטר קל ,גמיש ונוח ושיחסוך מקום במושב האחורי.
  • למשפחה הטסה לחו"ל ומעוניינת בבוסטר קל משקל ללא צורך בהשכרה או קנייה בארץ היעד.
  • לנסיעה בטוחה בהסעות ילדים למוסדות חינוך או נסיעה במוניות.
  • למעוניינים להישאר עם אותו רכב משפחתי ולא לשבור את הראש במחשבה להחליף לרכב גדול ויקר יותר


חשוב לציין כי באבלבאם זכה בפרסים ועיטורים רבים לדוגמא זכייה בפעם השישית ברציפות בעיטור הגבוה ביותר Best Bet של ארגון ה IIHS היוקרתי (הארגון לבטיחות בדרכים האמריקאי של חברות הביטוח). לכן אתם יכולים להיות בטוחים שהמוצר שתקבלו הוא גם בטוח, גם נוח בטירוף וקל משקל מכל בוסטר שהכרתם בעבר.

לפרטים נוספים ויצירת קשר בעמוד הפייסבוק

תמונות נוספות של באבלבאם:


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: