City Mini Double – להתגלגל בשניים

City Mini Double הוא דגם המיועד לתאומים או לאחים. מדובר על פי אתר החברה ב"טיולון קל משקל, קטן ממדים וקומפקטי". כותבת שורות אלו היא אמא לתאומים שהתנסתה בשימוש ממושך בעגלה זו.

המפרט הטכני של העגלה (מתוך אתר החברה)

– משקל: 11.5 ק"ג (נחשב משקל קל יחסית בקטגוריה, בהשוואה למותגים אחרים)

– רוחב העגלה: 75 ס"מ (ועל כן עוברת בכל דלת סטנדרטית)

– בעלת פטנט Quick-Fold המאפשר קיפול מהיר

– מתאימה לשימוש מגיל לידה, באישור מכון התקנים הישראלי

– מאפשרת הוספה של עריסת אמבטיה אחת – או שתיים

– 2 גגונים נפרדים עם חלונות הצצה

– משענות מתכווננות

– שחרור גלגלים מהפכני ומהיר (על פי אתר החברה מדובר בפיצ'ר בלעדי לבייבי ג'וגר)

– חגורות בטיחות מלאות

– סל חפצים גדול וחזק

– שלדת אלומיניום עם אחריות לכל החיים

עד כאן – הפרטים היבשים.

חשוב להבין משהו מאוד חשוב כשקונים עגלת תאומים/אחים: מרבית הכללים החלים על עגלת יחיד – לא משחקים כאן תפקיד. לכן, אם בעבר רכשתם עגלת יחיד וכעת אתם מעוניינים בעגלת תאומים, כדאי לא ללכת אוטומטית למותג שבו התנסיתם לראשונה, גם אם הייתה לכם איתו חוויה חיובית.

וכעת, לחסרונות ויתרונות

נתחיל בטוב – יתרונות

– שני גגונים: לא הרבה נותנים לכך את הדעת, אבל כדאי ורצוי שהעגלה תכיל שני גגונים נפרדים כדי שאם אחד מהילדים ישן והשני רוצה לשבת בכיף בעגלה – הוא לא יצטרך לשבת כשמעליו גגון. לעגלת סיטי מיני דאבל יש שני גגונים מתכווננים.

– משקל ונוחות קיפול: עגלת תאומים מעצם היותה היא אביזר מאסיבי, ולכן ככל שמשקלה נמוך יותר – כך עדיף. חשוב שיהיה נוח להכניס אותה לתא המטען של המכונית, ואולי אף חשוב מכך – שהפתיחה שלה תהייה קלה ופשוטה. גם בזה סיטי מיני דאבל מצטיינת.

– רוחב: מדובר בעגלה צרה (יש אמנם צרות ממנה), שהרוחב שלה לא היווה על פי רוב בעיה משמעותית בכניסה לחדרים. לעתים תיתכן בעיה בכניסה למעליות קטנות.

– איחסון: סל האיחסון התחתון מפתיע בחוזקו. כמות החפצים שאוחסנו בו על ידינו הייתה מכובדת מאוד. למעט בלאי קל, ניתן לומר שאחרי כמעט שלוש שנות שימוש הסל עדיין מצליח לאחסן מכל טוב.

– ניקוי: מאוד קלה לניקוי.

– מחיר: מחיר שפוי יחסית לעגלות רבות בשוק, ותמורה הולמת לכסף.

חסרונות

– כיוון הקיפול: הקיפול בעגלה זו משאיר בצד הפנימי את חלקה האחורי של העגלה ומותיר חשוף את חלקם של המושבים. לא על זה תקום ותיפול העגלה, אבל מדובר בנתון חשוב עבור אנשים עם תא מטען לא סטרילי (ועם יד על הלב, כמה הורים מחזיקים בתא מטען נקי לחלוטין?).

– אמבטיות: חיסרון מהותי. ניתן להוסיף אמבטיות כדי שיתאימו מגיל לידה, אבל בגלל הרוחב הצר מלכתחילה של העגלה (75 ס"מ) האמבטיות הן לא אמבטיות בגודל סטנדרטי, והן צרות יותר מהאמבטיות הרגילות של עגלות בייבי ג'וגר. מה שאומר שגם האמבטיות מתאימות לתקופה קצרה יותר, וגם יש צורך לרכוש (או לשכור) אותן כיוון שאמבטיות רגילות לא יתאימו כאן.

– גלגלים: בעגלה זו הגלגלים יחסית קטנים, וחשוב לקחת זאת בחשבון במידה ואתם מתגוררים באזור עם מעט מדרכות. לא מדובר בחיסרון דרמטי, וחשוב לציין שהגלגלים הצליחו לשרוד גם נסיעה בשלג גבוה עם שני קטנטנים. גם האמא חזרה בשלום (פחות או יותר) מהחוויה.

בשורה התחתונה

אם אתם הורים לתאומים או לילדים שנולדו בהפרש קטן, שמחפשים עגלה שתיתן תמורה הולמת לכסף – זו בהחלט העגלה עבורכם. הקטע המבאס עם בייבי ג'וגר (בכל הדגמים) זה שיש צורך להוסיף בתשלום כמעט כל פיצ'ר קטן: מחזיק לכוס קפה (215 ש"ח באתר), מגן גשם (350 ש"ח), מוט פגוש (250 ש"ח) וכן הלאה, ולכן חשוב לקחת זאת גם בחשבון.

להורים המאותגרים טכנית, היא מעולה מכיוון שהפתיחה והקיפול נוחים, וכשיש שני ילדים צורחים באוטו – מדובר בשיקול קריטי.

אז סעו בבטחה, ותיזכרו שילדים זה שמחה – בייחוד כששניהם ישנים בעגלה.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: