עגלת ג'נה ריידר

עגלת ג'נה ריידר (Jane Rider), המגיעה אלינו מספרד, נחשבת לאחת העגלות האירופאיות המבוקשות ביותר. מחוות הדעת והביקורת המציפות את הרשת עולה שמדובר בעגלה תינוק שבהחלט משלבת בין מספר יתרונות מהותיים, גם אם כמו כל עגלה תוכלו למצוא בה חסרונות מסוימים. הסקירה המקיפה הבאה שהכנו עבורכם תסייע לכם, אולי, להבין האם ג'נה ריידר היא העגלה המתאימה ביותר עבור יקירכם.

המאפיינים העיקריים של עגלת ג'נה ריידר

עגלת ג'נה ריידר מתאימה לתינוקות מגיל אפס ועד למשקל של כ-15 ק"ג, כלומר, מדובר בעגלה שיכולה להתאים למספר שנים. משקל העגלה עצמה נע בין כ-13.5 ל-15.7 – תלוי אם משתמשים בטיולון או באמבטיה. כיוונו של המושב יכול להיות עם אך גם נגד כיוון הנסיעה. הגלגלים הם מוקצפים וחזקים, כאשר הגלגלים הקדמיים יכולים לנוע ב-360 מעלות. כדי להתאים את העגלה למימדי ולצרכי התינוק מציעה העגלה שלושה מצבי שכיבה ושישה מצבי תמיכה עבור הרגליים. הידיות עצמן הן מתכווננות, כך שהן יכולות להתאים לאנשים בגבהים שונים (כולל כאלה שעגלות סטנדרטיות פשוט נמוכות מדי בשבילם).

ג'נה ריידר היא אחת העגלות האורבניות ביותר שיש. המימדים שלה ואופן הנשיאה הופכים אותה למתאים להתניידות ברחבי העולם. זוהי עגלה נוחה לתפעול ולקיפול בכל קנה מידה, בין השאר עקב פטנט שמפשט את התמונה עבור ההורים המעוניינים בכך. פרמטר הבטיחות מקבל מענה בזכות בולמי זעזועים בשני מצבים, חמש נקודות לעגינת התינוק ועמידות של העגלה לקרינת השמש ולמים (לא שאנחנו ממליצים להיכנס עם עגלה למים, כן?).

העגלה ידועה בשלדה החזקה שלה ובתכנון המוקפד, שנועד לאפשר בטיחות מקסימלית לתינוק הנמצא בתוכה.

האם יש גם חסרונות?

רשימת המעלות של עגלת ג'נה ריידר בהחלט מרשימה, אבל עולה השאלה האם מנגד היא כוללת חסרונות מסוימים. כמו כל סוג אחר של עגלה, התשובה לכך היא חיובית. בשוק תוכלו למצוא עגלות קטנות וכבדות מאלה, כך שמי שדרישת החובה שלו היא לעגלות הקטנות והקלות ביותר שיש לא בהכרח יקבל כאן מענה. יש משתמשים שמספרים על קושי מהותי להכניס את העגלה המקופלת לרכב, או אפילו על הצורך לפרק את העגלה למספר רכיבים כדי שניתן יהיה להשלים את המשימה.

הורים אחרים מדווחים על חוסר נוחות מסוים של התינוק הנמצא בעת העגלה, למשל כאשר הוא במצב שכיבה בטיולון – רגליו לדבריהם אינן ישרות וההגנה שמספק מגן השמש היא מינימלית. עוד מציינים לגנותה של העגלה את שטח האחסון המצומצם יחסית (רשת הנמצאת בתחתית העגלה) ואת העובדה שהגישה אליו לא תמיד נוחה.

בסך הכול, מדובר בעגלה מוצלחת גם אם לא מושלמת. אנחנו ממליצים לכם לבדוק את ההתאמה שלכם אליה בחנות – רצוי לעשות זאת יחד עם התינוק – ולקבל הדרכה מלאה על האופן בו ניתן להשתמש בה ולנצל אותה לצרכים הנקודתיים שלכם.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: