כיסא בטיחות צ'יקו נקספיט

הורים חייבים לעשות הכל כדי לשמור על הילדים שלהם מכל משמר. מעבר לעובדה שרכישה של כיסא בטיחות לרכב היא חובה על פי חוק, השאיפה היא לספק לילד את הכיסא הבטוח ביותר – שגם יביא שקט נפשי להורים (עד כמה שהורה עם ילד יכול להיות עם שקט נפשי).

כיסא הבטיחות צי'קו נקספיט (Chicco Nextfit), מבית מותג העל האיטלקי, נחשב לכיסא מומלץ שמקבל פעמים רבות את המקומות הראשונים בסקירות הנעשות בתחום.

כל מה שחשוב לדעת

צ'יקו נקספיט הוא כיסא בטיחות פופולארי ועמוס ביתרונות. השורה התחתונה של כל כיסא בטיחות צריכה להיות.. ובכן – הבטיחות שלו. מהבחינה הזו הכיסא מצליח להתבלט בזכות מבחני הריסוק שהניבו במקרה שלו תוצאה ללא דופי. בעת תאונת דרכים, חס וחלילה, אמור הכיסא לספק לתינוקות שלכם את ההגנה הטובה ביותר האפשרית.

צ'יקו נקספיט נחשב לכיסא נוח לשימוש ולהתקנה, בעיקר כאשר משתמשים במחברי האיזופיקס. את הכיסא אפשר למקם עם או נגד כיוון הנסיעה, כאשר בשני המקרים הנוחות גבוהה יחסית (גם בזווית השכיבה). כמו כיסאות רבים אחרים יש כאן פלס שמאפשר לדעת האם הכיסא מותקן בצורה ישירה. במאמר מוסגר אנחנו ממליצים לשאוף להתקין את הכיסאות תמיד אצל מתקינים מומחים, כי אחוז גבוה מאד מההורים שמתקינים את המושבים לבדם עושים זאת בצורה שאינה תקינה.

כדי להתאים את הכיסא לשינויים המתבקשים במימדי גופו של התינוק ובתנוחות הנוחות עבורו, הוא כולל תשע זוויות ישיבה ושישה מצבי ראש. עוד מציע הכיסא חמש נקודות עגינה וקשירה. הפשטות באה לידי ביטוי גם במנגנון שינוי גובה הכיסא, אשר ההורים צפויים להשתמש בו אחת למספר חודשים. עיקר הפשטות מאפיינת את תת הדגם CX, בו הרצועות מוסטות לצדדים ומונעות מצב די נפוץ בו הילד יישב על הרצועות בזמן שההורה מנסה לסגור אותן.

הריפודים בכיסא הבטיחות צי'קו נקספיט נעים ורכים באופן יחסי, כשלצד זה המבנה הארגונומי הוא מאופיין בעומק וברוחב ראויים לציון. למרות שעיצוב לא צריך להיות לדעתנו שיקול מרכזי יותר מדי בבחירת מושב בטיחות, מדובר בכיסא עם מראה יחסית אסתטי.

יש גם חסרונות

  • הכיסא נחשב למאסיבי ולרחב, ולכן עלול ליצור מצוקת מקום ברכבים בעלי שטח פנים מצומצם. גם הסחיבה הראשונית שלו לרכב לפני או בין ההתקנות לא תהיה בהכרח פשוטה לכולם, בהתחשב בעובדה שמשקלו עולה על 11 ק"ג.
  • התקנת הכיסא מעט נוחה פחות אם עושים זאת באמצעות חגורות הרכב ולא מנגנון האיזופיקס. עיקר הקושי הוא בהתקנה של הכיסא עם כיוון הנסיעה.
  • כאשר מסירים את בדי הכיסא לכביסה, כפי שמתבקש לעשות מדי פעם, ההחזרה שלהם לכיסא אינה פשוטה בהכרח.

לסיכומו של דבר, ההתרשמות שלנו היא שכיסא הבטיחות צ'יקו נקספיט ראוי לתשבוחות שהוא זוכה להן ולפופולאריות שלו בקרב הורים בישראל ומחוצה לה.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: