עגלת תינוק Bugaboo Bee 5

חברת בוגבו (Bugaboo) ההולנדית היא שם דבר בעולם העגלות. החברה, שפועלת מזה כשני עשורים וחצי, שמה לה למטרה "לסייע לכם לזוז בחופשיות". החברה ידועה בסדרות שונות של עגלות תינוק משובחות, שפופולאריות גם בישראל. אחד הדגמים החמים כיום בעולם העגלות הוא הדגם הנוכחי Bugaboo Bee 5, שמהווה שדרוג ל-Bee 3  המצליח. הסקירה הבאה תציג בפניכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת עליו.

בוגבו בי 5 – נתונים טכניים

עגלת Bugaboo Bee 5 מיועדת לתינוקות מגיל הלידה ועד משקל של כ-15 ק"ג. זוהי עגלה קומפקטית באופן יחסי, אבל עדיין כזו שמציעה חוויית נסיעה נוחה עקב האחיזה היציבה של הגלגלים, בולמי הזעזועים וחלוקת המשקל המאוזנת שלה.

העגלה היא למעשה טיולון דו כיווני, שמאפשר להורה בנקודת ההתחלה את היכולת להחליט באיזה כיוון הוא רוצה שהילד שלו יישב או ישכב בתוך העגלה. ניתן שהתינוק יהיה בשכיבה כמעט מוחלטת, אבל גם לרכוש סל שכיבה בנפרד. העגלה מציעה גמישות מלאה וראויה לציון, הן מבחינת גובהה של המשענת והן בכל הנוגע למושב התינוק עצמו. הישיבה עצמה היא בגובה נמוך עם זאת, מה שמקטין במידה מסוימת את שטח האחסון מתחת לעגלה.

העגלה נחשבת למעוצבת באופן ראוי וגם נוחה לשימוש, הן מנקודת המבט של התינוק והן עבור ההורה. יש לציין שבוגבו מאפשרת להורה לבחור את הגוונים של חלקי העגלה השונים, כך שהוא יכול ליצור למעשה עגלה המותאמת לרצונות הספציפיים שלו. בחירת החומרים בעגלה נראית מוקפדת, למשל הרצועות העבות שמוחזקות באוויר ומקלות על הכנסת הילד לעגלה (הוא לא מתיישב על החגורות עצמן, כפי שקורה בהרבה מאד עגלות אחרות). הקיפול של העגלה נחשב לנוח יחסית, אבל לא בהכרח ניתן לעשות זאת ביד אחת.

חסרונות העגלה

לא הכל מושלם עם עגלת בוגבו בי 5. אחת המגרעות העיקריות, אם אפשר לקרוא לזה כך, היא שהמחיר שלה הנחשב לגבוה בהשוואה לרוב העגלות המשווקות כיום. מחיר העגלה נכון לנקודת הזמן הנוכחית מתחיל מכ-3,500 שקלים, אבל עשוי לעבור גם את רף 5,000 השקלים. לא כולם מעוניינים לרכוש עגלה בתקציב כזה, ולכן היא הופכת לנגישה מעט פחות עבור רבים מבחינה כלכלית (יש לציין יחד עם זאת שגם לבוגבו עצמה יש עגלות יקרות יותר, כמו העגלה המשולבת בוגבו 3 קמיליאן).

יש לציין שנסיינים של העגלה ציינו שהרמת החשיפה של התינוק בעגלה רחוקה מלהיות מושלמת, כאשר הכיסוי שלה בעת ישיבה או שכיבה אינו מוחלט. מבחינה מבטיחותית, עולה במקרה הזה חשש שבעת השתחררות של התינוק מהעגלה, חלילה, הוא יושלך ממנה. זו הסיבה שההורה חייב לשים לב שהחגורה מהודקת באופן ראוי, תוך כדי ניווט זהיר ומחושב עם העגלה.

מהסקירה עולה שעגלת בוגבו בי 5 נחשבת לאחת המובילות והמשובחות בתחומה, גם אם כמו כל עגלה יש לה מגרעות שונות. אם אתם מוכנים להשקיע בעגלה שלכם סכום נאה, זו יכולה להיות בחירה טובה.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: