טיולון City Mini 3 – BabyJogger

ישראלים רבים התרגלו לרכוש מוצרים תוצרת ארצות הברית, המהווה עבורם סטנדרט של איכות. ניתן לראות לכך עדות גם בכל הנוגע לעולם מוצרי התינוקות. אחת החברות המוכרות הפועלות בתחום היא BabyJogger האמריקאית, שאחראית לכמה מהדגמים הפופולאריים והנמכרים ביותר – כולל כמובן עגלות תינוקות וטיולונים. בסקירה הנוכחית נציג בפניכם את יתרונות דגם City Mini 3.

הכירו את הדגם

City Mini 3 הוא דגם טיולון מוקפד במיוחד, כפי שמאפיין את היצרנית שלו כמכלול. ניכר שנעשתה כאן מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר, הן ברמת המראה והן ברמת הממשק. הטיולון כולל מספר אלמנטים שהופכים את השימוש בה נוח ולעיתים לבטוח, דוגמת פתח אוורור בגב המושב אותו ניתן לשנות על פי מזג האוויר, גגון בעל שלושה שלבים (מספק הצללה כמעט מוחלטת עבור התינוק) וכן פתחי אוורור וחלונות הצצה ועוד. הגלגלים מסתובבים ב-360 מעלות, עשויים מגומי מוקצף וכוללים בחלקם הקדמי בולם זעזועים. חגורת הבטיחות כוללת חמש נקודות לעיגון.

יתרונות טיולון City Mini 3

  • אמינות – מדובר באחד הדגמים האמינים הקיימים כיום בשוק הטיולונים. הצפי הוא למוצר השומר על עצמו לתקופה ראויה, בלי שחשים לרוב שחיקה. כמובן שיש גם מקרים המוכיחים אחרת, אבל בגדול נראה שכן מדובר בדגם שמספק לרוכשים שקט נפשי (גם על רקע העובדה שהשילדה שלו מגיעה עם אחריות לכל החיים מטעם היבואן).
  • פשטות שימוש – הדגם נוח לתמרון ברוב סוגי המשטחים וגם כולל מנגנון פשוט ומהיר של פתיחה וסגירה (דרישת חובה אצל לא מעט הורים). לאחר שמשחררים את מנגנוני הבטיחות אפשר לבצע את הקיפול במשיכה של יד אחת בלבד.
  • בטיחות – City Mini 3 נחשב לבטוח בכל קנה מידה ואף מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי (מה שאי אפשר לומר על כל אחד מהדגמים שניתן למצוא בישראל כיום).
  • מחיר – מחירי הטיולון מדגם City Mini 3 עומדים נכון לנקודת הזמן הנוכחית סביב כ-1,000-1,500 שקלים. למרות שהמחירים משתנים פר חנות, בסך הכול מדובר במחירים סבירים, ובמוצר המספק תמורה ראויה למחיר המשולם עליו.
  • הבד כולו ניתן להסרה ולכביסה, כך שפשוט יותר לשמור על העגלה נקייה לאורך זמן.

חסרונות טיולון City Mini 3

  • מראה חיצוני – יש הטוענים שעגלת City Mini 3 אינה מצטיינת במראה שמושך את העין יתר על המידה, בהשוואה לדגמים אירופאיים ואחרים מעוצבים יותר. לא כל ההורים מתחברים לעיצוב של העגלה.
  • נוחות – נתקלנו באנשים שטענו שהדגם הזה לא היה עבורם יציב מספיק, אם כי המסקנה שלנו היא שעבור רוב המשתמשים הוא דווקא נוח. כמו בהרבה מקרים אחרים, גם כאן נראה שיש הבדלים בין אנשים שונים.

המסקנה שלנו היא שמדובר בדגם מוצלח ועשוי היטב, המספק לרוב תמורה ראויה למחיר וראוי לפופולאריות שלו בקרב הורים בישראל ובמדינות שונות אחרות ברחבי העולם.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: