עגלת תינוק אמרלד – INFANTI

הבחירה בעגלת תינוק היא אחת החשובות שצריכים ההורים או העתידים להיות הורים לבצע. בעולם של מותגים ודגמים, קל מאוד ללכת לאיבוד וקשה להבין מהם הצרכים הנקודתיים. עגלת תינוק בדגם אמרלד, מבית INFANTI, היא עגלה בעלת מספר יתרונות המתאימה לסוג מסוים של הורים ולצרכים נקודתיים, אליהם נתייחס בין היתר בסקירה הבאה.

על דגם אמרלד

עגלת תינוק מדגם אמרלד מיועד לתינוקות החל מגיל הלידה ועד למשקל של כ-15 ק"ג. זוהי עגלה די קומפקטית ונוחה לתמרון, גם כאשר מדובר במעברים צרים במיוחד (נניח מעלית שקשה להיכנס אליה עם עגלת תינוק בגודל סטנדרטי). העגלה כוללת בהמשך לכך משענת גב אותה ניתן לכוון באופן מלא, משענת רגליים שאף היא ברת כוונון, גגון עשוי לייקרה אותה אפשר לשנות ולהאריך בהתאם לצרכים הנקודתיים ועוד.

משקל העגלה נמוך בהשוואה לרוב הדגמים המוצעים כיום ועומד על כ-7.5 ק"ג בלבד. עוד ראוי להזכיר את קיפול העגלה, בו ניכר שהמטרה העיקרית הייתה שימת דגש על פשטות. את הקיפול והפשיטה אפשר לעשות בצורה מהירה, כאשר תכנון העגלה הוא די ייחודי בכך שאפשר להעמיד אותה על פני הקרקע גם כאשר היא מקופלת. הקיפול יכול להיעשות באמצעות יד אחד, מה שמהווה יתרון מנקודת המבט של לא מעט הורים.

עוד ראוי להזכיר את תג המחיר של דגם אמרלד. כידוע, עגלת תינוק היא אחת הרכישות היקרות ביותר שההורים נתקלים בהם. במקרה של הדגם הספציפי, אפשר לטעון שהמחיר בהחלט הוגן ואף נמוך בהשוואה לחלק גדול מהדגמים המוצעים כיום. כמובן שאנחנו לא ממליצים לכם לבצע את הבחירה של העגלה אך ורק על פי המחיר – כי איכות העגלה ובעיקר ההתאמה שלה לצרכים שלכם ושל ילדיכם הם הפרמטרים העיקריים – אבל כן רצוי להכניס אותו בתור משתנה בתוך המשוואה המתגבשת של הבחירה.

מה באשר לחסרונות?

עם כל ההתפתחות של תחום מוצרי התינוקות כיום, עדיין אתם לא יכולים לצפות לעגלת תינוק שתהיה מושלמת מ-א' ועד ת'. לכל עגלה יש מספר חסרונות, שהמטרה שלכם היא לוודא שהם לא מפריעים לכם יותר מדי – ובעיקר שהם לא מבטלים את יתרונות העגלה. במקרה של עגלת אמרלד של אינפנטי, צריך לזכור שמדובר בעגלה פשוטה יחסית מבחינת הממשק, ויש שיגידו גם המראה. חלק מהמשתמשים מדווחים על חוסר יציבות מסוימת בעת השימוש בעגלה, למשל כאשר הדרך משובשת. אפשר לומר שהעגלה מתאימה למי שהצד הפונקציונלי של העגלה חשוב לו יותר מכל, אך גם מי שמראש לא מבקש עגלת תינוק שהיא "חזקה" מדי.

עגלת תינוק אמרלד מבית INFANTI כוללת טיולון ייעודי משלה, אם כי מדובר בטיולון שניתן למקם אך ורק עם הפנים החוצה. בנוסף לכך היא לא כוללת יותר מדי "פיצ'רים" מתקדמים, כמו שיש בחלק מהעגלות, אלא מפרט שהוא די בסיסי.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: