סקירת בקבוקי אוכל Natural  AVENT

כל הורה משקיע מחשבה בבחירת הבקבוק האידיאלי עבור התינוק שלו. בקבוקיNatural  AVENT, מבית פיליפס, הם בחירה נפוצה. ניתן למצוא גרסאות וגדלים שונים שלהם, אבל השאלה שצריכה להישאל היא אחת: עד כמה בחירה בבקבוקים האלה היא אטרקטיבית?

הסקירה הבאה תנסה לספק את התשובה לשאלה, תוך התייחסות למאפייני הבקבוקים, ליתרונות וגם לחסרונות שלהם.

הכירו: בקבוקי AVENT Natural

בקבוקי AVENT Natural פותחו במטרה להקל על התינוקות לעבור בין ההזנה מבקבוק לבין היניקה, תוך כמובן שילוב אפשרי בין שניהם בשגרת האכילה שלהם. הבקבוקים עשויים מפוליפרופילן (ללא BPA) או מזכוכית, תלוי בסוג הבקבוק הספציפי. הם כוללים מערכת שסתומים אשר נועדה למנוע יצירה של ואקום ולכן גם בליעת אוויר – מה שאמור להקטין את הגזים אצל התינוקות.

מאפיין עיקרי אחר הוא פטמת הסיליקון, שמעוצבת כפטמת שד ושכוללת "עלי כותרת". מטרת העלים היא להגביר את גמישותה, להקל על התינוק ולמנוע מצב של קריסת פטמה. בנוסף הפטמה היא רחבה ומעוצבת באופן שאמור לשפר את אחיזת התינוק בה.

הבקבוקים מגיעים במספר גדלים, אותם כמובן יש להתאים להרגלי האכילה של התינוקות: 120 מ"ל, 125 מ"ל, 240 מ"ל, 260 מ"ל ו-330 מ"ל. ישנם בקבוקים לבנים בעלי מראה פשוט, בקבוקים צבעוניים בגוון ורדרד ובקבוקים הכוללים על גביהם ציורים של חיות (פילים, ליתר דיוק).

יתרונות הבקבוקים

  • התאמה לתינוקות מתקשים – גם אם שאלת ההתאמה היא אינדיבידואלית, במקרה שלנו התינוקת קיבלה את הבקבוקים בקלות יחסית כבר בשלב ההתחלתי, בו היא התקשתה עם רוב הבקבוקים שניסינו.
  • נוחות לשימוש – הבקבוקים כוללים שלושה רכיבים (גוף, פטמה וטבעת המקיפה אותה), כך שהשימוש בהם מהיר ונוח. ההרכבה נעשית בצורה מהירה ללא סיכונים משמעותיים לסיבוכים. גם הניקיון והסטריליזציה נחשבים לפשוטים.
  • דליפות – לאחר שניסינו מספר בקבוקים שדלפו לנו, עם בקבוקי AVENT Natural לא נתקלנו בבעיה הזו. יחד עם זאת נראה שבפסי ייצור קודמים הבעיה הזו הייתה קיימת.

חסרונות הבקבוקים

  • המחיר – למרות שיש בקבוקים יקרים ממנו, נראה שבקבוקי AVENT Natural נמצאים באופן יחסי בקטגוריה העליונה של המחירים. מה שכן, בחנויות הפארם ומוצרי התינוקות יש פעמים רבות מבצעים שמוזילים את התמונה.
  • הפטמה נחשבת לקשה יחסית. לא לכל התינוקות זה מתאים באותה מידה.
  • פטמת האנטי-קוליק עלולה להביא להאכלה רועשת יחסית של התינוקות. יש הורים שזה מפריע להם.

הערה כללית וחשובה לסיום: במקרה של בקבוקי האכלה לתינוקות, אין תשובה חד משמעית לגבי מה עדיף לתינוקות שלכם. לכל אחד או אחת יש העדפות משלו, שגם עשויות להשתנות עם הזמן (לאחר תקופה ייתכן שלתינוק בקבוק נתון פחות יתאים ויהיה צורך להחליפו). שיטת הניסוי והטעייה היא הנכונה כאן.

רצוי לנסות מספר בקבוקים ולראות כיצד התינוק מגיב לכל אחד מהם: האם הוא מתאמץ או מאבד את הסבלנות שלו? האם החלב נותר בתוך הבקבוק? וכן הלאה . התינוק הוא זה שיודע הכי טוב מה שמתאים לו. נסו להקשיב לו.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: