עגלה משולבת איבו גרקו

עגלת איבו גרקו עשתה "עלייה" לישראל לאחר שנים בהם הרגישו רבים שהיא חסרה בנוף העגלות שלנו. העגלה המדובר, מבית היוצר של החברה האמריקאית המובילה, נחשבת לפופולארית כיום בקרב הורים בכל רחבי העולם. כמו כל עגלה היא מציעה מספר יתרונות מובהקים, לצד כמה חסרונות שחשוב להתייחס אליהם. אז האם זו העגלה המומלצת ליקירכם? אתם מוזמנים לקרוא ולהחליט בעצמכם.

מפרט טכני – איבו גרקו

עגלת איבו גרקו מיועדת לתינוקות החל מגיל הלידה ועד למשקל של 15 ק"ג. העגלה כוללת שלושה מצבים אותם ניתן להתאים לגיל התינוק ולצרכי ההורים: מצב ישיבה, מצב אמצע ומצב שכיבה. הטיולון עצמו מהווה מעין אמבטיה, אבל קיימת אפשרות לחבר אל העגלה אחד משני סוגי אמבטיה. התינוק יכול להיות עם או נגד כיוון ההליכה, והבחירה כאן היא של ההורה.

עגלת איבו גרקו היא קלת משקל באופן יחסי ושוקלת כ-6.5 ק"ג. התפעול של העגלה נחשב לפשוט, בין היתר בזכות העובדה שאפשר לקפל אותה ביד אחת. העיגון של התינוק למושב נעשה באמצעות רצועות מרופדות וחמש נקודות לקשירה.  הריפוד עצמו הוא נעים למגע וניתן לשליפה לצרכי כביסה או ניקוי.

יתרונות עגלת איבו גרקו

  • המחיר – עגלת איבו גרקו משולבת מוצעת במחיר שהוא בהחלט סביר, הן ביחס לעגלות מקבילות אחרות והן בבחינת רמת הביצועים של העגלה. לכן זו רכישה שניתן לבצע בראש יחסית שקט מבחינת התמורה ל"אגרה".
  • נוחות – העגלה נעה היטב בתנאים שונים של דרך, וזאת למרות העובדה שהמשקל שלה דווקא אינו גדול כל כך. מכיוון שהעגלה קלה, ההתניידות איתה פשוטה. יש לציין לטובה גם את הקיפול המהיר, גם אם המיקום של כפתור הקיפול ממש במרכזה של ידית האחיזה מקשה מעט על ההתניידות.
  • התאמה לצרכים שונים – יש לא מעט חיבורים שאפשר לעשות לעגלה כדי לשנות את תפקידה או לקשר אותה עם תשתיות אחרות.
  • שטח אחסון רחב

חסרונות העגלה

  • גודל – המימדים של העגלה נחשבים לגדולים באופן יחסי. לכן עלולה להיות בעיה להכניס אותה למקומות צרים וקטנים, דוגמת מעלית או תא המטען של הרכב. גם לאחר הקיפול, היא תופסת יותר מקום ממה שחלק מהאנשים מצפים.
  • הצללה – העגלה מספקת הצללה לתינוק כמיטב המסורת, אבל לא מעט אנשים סבורים שהצללה זו רחוקה מלהיות מספקת (במיוחד במדינה שטופת שמש דוגמת ישראל).
  • היעדר גמישות – ישנן עגלות עם מספר רב יותר של מצבים שאפשר להתאים לתינוק. כמו כן אי אפשר לשנות את גובה ידית העגלה, מה שעלול להיות בעיה עבור אנשים שגובהם חורג מהממוצע.

מהסקירה עולה כי עגלת איבו גרקו בהחלט ראויה למקום שלה כאחת העגלות המבוקשות בישראל. זו לא עגלה מושלמת – יש שיטענו שאף רחוק מכך – וניכר שיש בה מספר מגרעות שהיו יכולות להימנע. ובכל זאת, עבור טווח המחירים של העגלה (שיכולה לנוע מכ-1,000 עד לכ-2,500 שקלים) מדובר בבחירה ראויה לטעמנו.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: