סקירת בימבה מרצדס

בימבה – מכונית צעצוע שהילד יושב עליה ומתקדם איתה באמצעות דחיפת הקרקע ברגליים – היא אחד הצעצועים הפופולאריים ביותר בקרב תינוקות. היא מיועדת לרוב לגילאי שנה עד שלוש, ומעבר למימד ההנאה עבור הילדים אמורה לסייע בהתפתחות שלהם. פיתוח שיווי משקל, חיזוק שרירים וסיוע לביטחון העצמי הם חלק מהתמורות המשויכות לבימבות.

בסקירה הנוכחית, נציג בפניכם את המאפיינים, היתרונות והחסרונות של בימבה מרצדס. האם המאפיינים של מותג הרכב המוביל יהיו נוכחים גם כאן?

מה כוללת הבימבה?

(לינק למוצר בתמונה)*

הדבר הראשון שבולט בבימבת מרצדס הוא העיצוב הדי בוגר שלה בהשוואה ל"ז'אנר", שמזכיר באלמנטים שונים שלו כלי רכב "אמיתי". הבימבה יוצרת רושם של צעצוע מאסיבי, שנתן לנו תחושה של בטיחות יחסית במהלך השימוש הראשון ויציבות גבוהה בהשוואה לדגמים אחרים שניסינו. גם במקרים של מדרכות משופעות או רעועות במידה מסוימת, התזוזות היו די מינימליות. בהמשך לכך התמרון של הבימבה היה די נוח, כולל הפניות הצידה שנחשבות לבעייתיות בדגמים מקבילים אחרים.

בימבה מרצדס מגיעה עם מוט אחורי גבוה יחסית, בו יכול ההורה לאחוז כדי לעזור לילד שלהם להתקדם (או לחלופין לקדם את הילד שלהם אם הוא משתמש בביבמה לפני שהוא הולך). כפתור ההפעלה של מערכת הצלילים והתאורה של הבימבה – לא בכל בימבה יש כפתור כזה – יביא לרעש התנעה עם ההפעלה הראשונה של הבימבה, לתאורה של הפנסים (כך שבתיאוריה אפשר ללכת איתה גם בשעות הערב) ולאפשרות ללחוץ על הכפתורים כדי להשמיע צלילים.

בימבה מרצדס מגיעה בארבעה גוונים פוטנציאליים: לבן, ורוד, אדום וכחול.

חסרונות הבימבה

כמו כל מוצר בז'אנר צעצועי התינוקות, גם לבימבה מרצדס יש מספר חסרונות. מיקום הכפתורים המשמיעים את הקולות די הפריעה לנו, או יותר נכון לקטנה שלנו. הניסיון הדי מצומצם שלה עם בימבות גרם לה לנסות ללחוץ על האלמנט במרכז ההגה, שמזכיר את הצפצפה ברכב סטנדרטי. בבימבה הזו, שני הכפתורים שמשמיעים סאונד – צפירה או מוזיקה משתנה – נמצאים בצידי מה שנראה כמו הכפתור המרכזי. מההתרשמות שלנו זה היה מעט פחות נוח עבור הילדה, לפחות במהלך השימושים הראשונים שלה בבימבה.

יש דגמים מסוימים של בימבות שכוללים מעין מעמד לרגליים, כך שרגליו של הילד לא יצטרכו לגעת ברצפה כאשר הוא רוצה להוריד אותן. הדגם הנוכחי לא מגיע עם מעמד כזה, מה שהביא לצורך שלנו להצטייד בנעליים בכל פעם שיצאנו לטיול עם הבימבה. מצד שני, יש הורים רבים שממילא עושים זאת מגיל מסוים, כך שלא מדובר בחיסרון משמעותי יותר מדי לדעתנו.

לבסוף, אי אפשר שלא להצביע על תג המחיר הדי גבוה של בימבה מרצדס (בכל זאת מדובר בדגם של מרצדס). מהבדיקה שעשינו מחיר הבימבה בחנויות עומד על כ-350-400 שקלים. למרות שיש בימבות שהן יקרות יותר, ההתרשמות שלנו היא שהמוצר נמצא בקטגוריות הגבוהות יותר של המחירים.

בשורה תחתונה

חיפשתם מתנה לילד האם אנחנו ממליצים לקנות את המוצר למתנה? ובכן, זה תלוי בכמה הילד שאתם קונים לו מתנה אוהב רכבים. אם מדובר בילד שיש לו אהבה ענקית לרכבים, אוסף רכבי צעצוע בצורה בלתי רגילה זו בהחלט תהיה מתנה יוצאת דופן עבורו.

במידה ואין זה המצב, ברוב המקרים ההתלהבות תפחת כמה ימים לאחר קבלת המתנה וההורים ימצאו את עצמם מעבירים את הבימבה ממקום למקום מפאת חוסר מקום בחדר.

לכן, לפני רכישת המתנה, בררו עם ההורים של הפעוט שהוא אכן יהיה מעוניין (וגם ההורים כמובן J)

* למאמי מרקט אין קשר לחברה שמוכרת את הבימבה מרסדס שבתמונה וסקירת המוצר לא נערכה בהקשר של המוצר הספציפי של החברה המוכרת, אלא באופן כללי. 


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: