הלהיט של האינטרנט: עגלת תינוק Biba M

האינטרנט כיום הוא אחת הזירות הכלכליות העמוסות, הפורות והמשתלמות ביותר שיש. אפשר לראות לכך עדות משמעותית במקרה של מוצרי תינוקות פופולאריים. אבל עגלה שניתן לרכוש אך ורק דרך האינטרנט? עד לפני מספר שנים, זה היה נראה כמו חזון בדיוני, או פשוט צעד שהוא לא בהכרח מומלץ. עגלת תינוק Biba M, הנחשבת ללהיט במדינות רבות בעולם – כולל בישראל – שינתה את חוקי המשחק בתחום.

על העגלה

ביבה M היא עגלת All in one, שמיועדת ללוות את התינוק תקופה ארוכה: החל מגיל הלידה שלו ועד למשקל של 15 ק"ג. העגלה תומכת בשכיבה מלאה של הפעוט ב-175 מעלות (אפשר לבצע כיוון של המקום המיועד לרגלי התינוק) וכוללת לצד זה שלושה מצבים לישיבה.

ביבה M עשויה מאלומיניום וכוללת שלדה קלה – משקל העגלה עומד על כ-5.5 קילוגרמים בלבד. הבדים עשויים מבד מלאנז' נושם והיפואלרגני, כאשר הריפודים הם נשלפים. עוד כולל המפרט של העגלה גגון בגודל XXL, שמתפרס כמעט על כל גודלה של העגלה. במדינה עמוסת שמש דוגמת ישראל מדובר במעלה משמעותית.

יתרונות העגלה

  • מחיר, מחיר ועוד פעם מחיר – לא תמצאו הרבה עגלות טובות במחיר של כמה מאות שקלים כמו במקרה של עגלת Biba M. למרות שנראה שיש עגלות איכותיות ממנה, מבחינת ה- Value for Money עושה רושם שמדובר בבחירה מוצלחת.
  • יציבות – העגלה נחשבת ליציבה, גם בתנאים יחסית מורכבים של הדרך. לא מרגישים שמדובר במוצר קומפקטי וקל משקל.
  • פשטות – מדובר בעגלה נוחה להתניידות וגם לקיפול, לפחות כאשר לומדים את ה"פטנט" אחרי מספר ניסיונות. היא מתאימה לכן להורים שלא רוצים להסתבך יותר מדי עם העגלה שלהם. ישנה ידית ייעודית המקלה על האחיזה כשהעגלה מקופלת.
  • קומפקטיות – מלבד העובדה שהעגלה קלה במיוחד, היא קטנה מאד במצב המקופל שלה. היא מתאימה לכם לבתים עם מעליות קטנות או לכלי רכב שתא המטען שלהם מוגבל. באופן מעט מפתיע יש בעגלה שטח אחסון נרחב יחסית.
  • בטיחות – העגלה קיבלה את האישור של מכוני התקנים האירופאי וגם הישראלי (וזאת למרות שהיא לא נמכרת כאמור בצורה "פיזית" בארצנו), בין השאר הודות לחגורות המפורדות בהן חמש נקודות לאחיזה.

חסרונות העגלה

  • אופן הרכישה – את העגלה רוכשים דרך האינטרנט בלי שיכולים להתרשם ממנה בצורה ישירה, ובלי שאפשר לנסות להושיב בה את התינוק. מכאן יש סבירות לא קטנה לחוסר התאמה, שיתברר במקרה הזה רק כלאחר רכישה.
  • האיכות – כאמור, ישנן עגלות איכותיות יותר וגם מעוצבות יותר בשוק.
  • העגלה אינה כוללת אמבטיה
  • היעדר גמישות – העגלה אמנם מאפשרת להשכיב את התינוק, אבל לא כשהוא שוכב על הבטן שלו. בנוסף אי אפשר להושיב אותו כשהפנים שלו נגד כיוון הנסיעה, אלא רק עם כיוונה.

מהסקירה עולה שמדובר בעגלה מוצלחת, בטח בהתחשב בתג המחיר שלה. עם זאת היא אינה מושלמת וכוללת מספר חסרונות שעשויים להפריע לחלק מההורים.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: