סקירת משחת החתלה קלנדולה קלאסיק

על פי ההגדרה הפשוטה, תפרחת חיתולים היא דלקת עור המופיעה באזורים בגוף התינוק או התינוקת המכוסים בשגרה בחיתול – בעיקר הישבן, איברי המין והירכיים הפנימיות. התפרחת באה לידי ביטוי במספר שינויים לא נעימים בעור, לרבות גירוי, אדמומיות או כאבים. כל אלו הופכים את התינוק לחסר מנוחה, עד לרמה של בכי במהלך החלפת חיתול או רחצה, ואת הוריו לרגועים הרבה פחות.

השאלה שצריכה להישאל היא מה עושים. הפתרון העיקרי הוא כמובן מניעתי: הקפדה על החלפה של החיתול בתדירות גבוהה, ומיד לאחר עשיית צרכים (בעיקר צואה). לצד זה יש כיום שורה ארוכה של מוצרים שמיועדים לטפל בתפרחת כשהיא מתרחשת או אפילו למנוע אותה. בסקירה הנוכחית נציג בפניכם את משחת ההחתלה קלנדולה קלאסיק מבית Mammy Care, אחד המוצרים הפופולאריים בקטגוריה.

קווים לדמותה של משחת ההחתלה

כפי שניתן להסיק משמה, המרכיב המרכזי במשחת ההחתלה קלנדולה קלאסיק – משחה "במרקם ובניחוח המקוריים" – הוא כמובן תמציות הקלנדולה (או "ציפורני חתול"). המדובר בצמח בר אשר מהווה חלק במוצרים קוסמטיים שונים עקב סגולות של טיפול והרגעה המשויכים אליו.

לצד זה כולל המוצר אלוורה הידועה באלמנט המרגיע שלה, שמן זית שמטרתו להזין את האזורים ה"בעייתיים" ורכיבים צמחיים אחרים שאמורים לסייע להגשים את מטרת העל – להעלים במהרה את התפרחת הקיימת, כמו גם למנוע התפתחות של תפרחת "חדשה".

המשחה אינה כוללת רכיבים "בעייתיים" דוגמת פרבנים, קורטיזונים או פטרולטום, כך שעל פי ההנחיות ניתן להשתמש בה למעשה מדי יום. כך או כך חייבים להקפיד שלא יהיה מגע בין המשחה לבין העיניים או פיו של הפעוט. אם ידועה רגישות לאחד הרכיבים של המשחה, כפי שפורטו מעלה או כפי שמתגלה במהלך השימוש, יש לעבור למוצרים מקבילים אחרים.

אופן השימוש במשחת קלנדולה קלאסית לא בא להמציא את הגלגל, ומבוסס על אותן "הוראות הפעלה" של המשחות המקבילות האחרות. כל שיש לעות הוא למרוח כמות (לא גדולה מדי) של המשחה על גבי עור התינוק באזורים האינטימיים ולעסות בצורה עדינה ככל האפשר. ניתן לחדש את המריחה של המשחה על הגוף בהתאם לצורך.

עד כמה ניתן להסתמך על המוצר?

הניסיון שלנו מראה שמשחת ההחתלה קלנדולה קלאסיק עושה בסך הכול עבודה יפה בהתמודדות עם תפרחת טיולים קיימת, ושימוש רציף בה יכול בהחלט להקטין את הסיכויים לתפרחת נוספת. גם אם הפן הפוקנציונלי הוא המרכזי שעליכם לקחת בחשבון במוצרים מהסוג הזה, המשחה כן כוללת ניחוח נעים יחסית (גם אם יכול להיות שישנם ניחוחות בולטים ונעימים יותר). המוצר מחזיק באישורים הנדרשים לשימוש בו, ובכלל זה רישיון של משרד הבריאות.

באשר למחיר, מהבדיקה שעשינו עולה שמחיר משחת קלנדולה קלאסית (120 מ"ל) גבוה בהשוואה למשחות מקבילות אחרות, דוגמת משחת בייבי פסטה אותה סקרנו לא מזמן.


יש לך רעיון לשיתוף פעולה?
רוצה לכתוב בבלוג שלנו?
מעוניינת לפרסם את העסק שלך?

צרי עימנו קשר!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: